Grande finále

Autor: Timea Keresztényiová | 6.9.2012 o 14:59 | (upravené 6.9.2012 o 15:04) Karma článku: 2,80 | Prečítané:  364x

  Tram-ta-da-dá, Wécko hliadka úctivo ďakuje za pozornosť a lúči sa s letom, aj so svojimi angažovanými fanúšikmi. Vážime si vašu podporu na fanpage-i, lebo vieme, aké pohodlné je nerobiť nič. Nenechať sa vytočiť.  

Rezignácia je blízka viac menej každej ľudskej bytosti, aj keď u nás doma mám pocit, že ju máme tak akosi v DNA. Minule som išla na nákup do obchodného reťazca, ktorý v reklame tvrdí, že predáva 74 percent slovenských výrobkov a kúpila som si rakúsky špenát a čínsky cesnak. Iný nemali. Kamarátka si brala úver a z toho, čo jej pracovníčka sľúbila, sa splnila tak polovica, ani nie. Keby som povyťahovala všetky prípady hrozných služieb a zavádzania, asi by sme sa dostali až k politike, odvodom aj cenám benzínu a to nechcem, lebo tie už boli „rozblogované" na tisíc rôznych spôsobov.

Preto je vzácne, keď niekto nerezignuje a dokáže sa zdravo naštvať aj nadchnúť. Práve vďaka takejto podpore sme získali aký-taký prehľad o baby friendly vybavenosti wécok na celom Slovensku. Teda, skôr taký ako aký a občas bol taký, ale že taký úprimný, že nás bránice boleli. Víťazom tohto ročníka sa stali toalety v bratislavskej prevádzke Kurt - Pure Frozen Yogurt (Dajte si ho s karamelovou polevou! Nebíčko!). Tip top wécka, milý prebaľovací pultík, nočník a kôš na plienky, plus malý detský kútik. Blahoželáme! Ba dokonca sa domnievame, že náš víťaz nedopuje a nebude musieť na hanbu sveta svoj titul o pár rokov vrátiť.

Najhoršie wécko nám poslala mama-agentka Wécko hliadky z Topoľčian a pochádza z tunajšej nemocnice. Ani základné hygienické požiadavky nespĺňa, nieto ešte baby friendly vybavenosť. Strop a dno nášho rebríčka však nie je jediný vznešený cieľ, ku ktorému sme sa toto leto prepracovali. 50 najlepšie ohodnotených zariadení z našej facebookovej mapy dostane špeciálnu nálepku uznania od Baby fiendly Wécko hliadky. Takže keď uvidíte niekde na dverách našu veselú nálepku, viete že ste v dobrých rukách.

A ak ju neuvidíte, no máte pocit žeby tam patrila - viete, kde nás zberačov skalpov nájdete.

Lebo ak niekto, tak čert a Wécko hliadka nikdy nespia.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Anton Zajac: Jediná šanca pre Slovensko je nová slušná strana

Nežijeme v liberálnej demokracii, ale v oligarchii, hovorí spolumajiteľ Esetu Anton Zajac.

PRIMÁR

Lekári sa môžu mýliť. Päť príbehov o zlej diagnóze

Nikto netúži byť medicínskou záhadou. Ale je jednoduché sa ňou stať.

EKONOMIKA

Nové pravidlá zásadne ovplyvnia ľudí. Dlžníkov aj exekútorov

Sociálna poisťovňa môže siahnuť na účet aj bez exekútora.


Už ste čítali?