Grande finále

Autor: Timea Keresztényiová | 6.9.2012 o 14:59 | (upravené 6.9.2012 o 15:04) Karma článku: 2,54 | Prečítané:  380x

  Tram-ta-da-dá, Wécko hliadka úctivo ďakuje za pozornosť a lúči sa s letom, aj so svojimi angažovanými fanúšikmi. Vážime si vašu podporu na fanpage-i, lebo vieme, aké pohodlné je nerobiť nič. Nenechať sa vytočiť.  

Rezignácia je blízka viac menej každej ľudskej bytosti, aj keď u nás doma mám pocit, že ju máme tak akosi v DNA. Minule som išla na nákup do obchodného reťazca, ktorý v reklame tvrdí, že predáva 74 percent slovenských výrobkov a kúpila som si rakúsky špenát a čínsky cesnak. Iný nemali. Kamarátka si brala úver a z toho, čo jej pracovníčka sľúbila, sa splnila tak polovica, ani nie. Keby som povyťahovala všetky prípady hrozných služieb a zavádzania, asi by sme sa dostali až k politike, odvodom aj cenám benzínu a to nechcem, lebo tie už boli „rozblogované" na tisíc rôznych spôsobov.

Preto je vzácne, keď niekto nerezignuje a dokáže sa zdravo naštvať aj nadchnúť. Práve vďaka takejto podpore sme získali aký-taký prehľad o baby friendly vybavenosti wécok na celom Slovensku. Teda, skôr taký ako aký a občas bol taký, ale že taký úprimný, že nás bránice boleli. Víťazom tohto ročníka sa stali toalety v bratislavskej prevádzke Kurt - Pure Frozen Yogurt (Dajte si ho s karamelovou polevou! Nebíčko!). Tip top wécka, milý prebaľovací pultík, nočník a kôš na plienky, plus malý detský kútik. Blahoželáme! Ba dokonca sa domnievame, že náš víťaz nedopuje a nebude musieť na hanbu sveta svoj titul o pár rokov vrátiť.

Najhoršie wécko nám poslala mama-agentka Wécko hliadky z Topoľčian a pochádza z tunajšej nemocnice. Ani základné hygienické požiadavky nespĺňa, nieto ešte baby friendly vybavenosť. Strop a dno nášho rebríčka však nie je jediný vznešený cieľ, ku ktorému sme sa toto leto prepracovali. 50 najlepšie ohodnotených zariadení z našej facebookovej mapy dostane špeciálnu nálepku uznania od Baby fiendly Wécko hliadky. Takže keď uvidíte niekde na dverách našu veselú nálepku, viete že ste v dobrých rukách.

A ak ju neuvidíte, no máte pocit žeby tam patrila - viete, kde nás zberačov skalpov nájdete.

Lebo ak niekto, tak čert a Wécko hliadka nikdy nespia.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Mesiac som žil v inteligentnej domácnosti. A takto to dopadlo

Moderná, zábavná a zaujímavá. Inteligentná domácnosť je ale drahá a slovenským príkazom zatiaľ nerozumie.

SVET

Rozhoduje sa o budúcnosti sveta, čo plánujú lídri (Globsec naživo)

Lídri, vojaci a odborníci sa rozprávajú o hrozbách.

KOMENTÁRE

Keď slová slúžia ako strely

Falošné správy často pritiahnu väčšie masy ako dôveryhodné médiá.


Už ste čítali?